Дроблення каменів в Запоріжжі

Безопераційний і безболісний метод лікування сечокам’яної хвороби в Запоріжжі

Дистанційна літотрипсія каменя в Запоріжжі

Краще не чекати поки камені почнуть виходити самостійно.  Це дуже болісний процес, який супроводжується кров’яними виділеннями.  Літотрипсія каменю (або в народному слензі — дроблення) — це безопераційний і безболісний метод лікування сечокам’яної хвороби в Запоріжжі.  Використовуючи цю технологію можна уникнути оперативного втручання з наступною тривалою реабілітацією.  До недавнього часу пацієнтам із Запоріжжя доводилося відвідувати сусідні міста для подібного лікування, тепер же така необхідність себе вичерпала.  Вся потрібна техніка є в Медичному центрі 36,6 в Запоріжжі.  Апарат для ДЛТ від 2020 року сертифіковано і доставлено зі Швейцарії, аналогів цьому обладнанню в Запоріжжі немає.

Суть дії підходу полягає в руйнуванні і подрібнені каменів сечовивідної системи до найменших значень (гранул, які безболісно залишають організм).  При відсутності прямої взаємодії з камінням, відбувається їх дроблення потужними ударними хвилями.  Дроблення каменю в Запоріжжі відбувається максимально безболісно.

На нашому сучасному апараті можна робити дроблення каменів нирок, сечоводу і сечового міхура.

Цей вид лікування проводиться в амбулаторних умовах.  Процес проходить без суттєвих больових відчуттів.  Для більш комфортного стану пацієнта перед дробленням вводиться знеболюючий препарат.

Процес лікування

За допомогою сучасного апарату УЗД фокусуємося на камені.  Апаратом літотрипсії генеруємо імпульси ударних хвиль.  Дані хвилі абсолютно нешкідливі для тканин і органів пацієнта, але згубні для каменів.  Вплив хвиль на камені подрібнює їх до стану дрібнозернистого «піску», що згодом позитивно впливає на їх безболісний вихід із організму.

Тривалість сеансу і розмір каменів

Тривалість сеансу літотрипсії становить 30 хвилин, не включаючи часу, необхідного для наведення фокуса на камінь і підготовки до початку роботи.

Розмір каменів, які піддаються дробленню — від 5 мм до 20 мм.

Процес подальшого відходження фрагментів завжди індивідуальний, і вимагає амбулаторного супроводу.  У деяких випадках можуть знадобитися повторні сеанси дроблення.

Лікування сечокам'яної хвороби в Запоріжжі

Як проходить процес ДЛТ в клініці «36.6»

Пацієнт записується до профільного лікаря, проходить обстеження і підготовку до ДЛТ.

Проводиться первинний вплив апаратом і дроблення каменів.

Через годину, пацієнт може йти по своїх справах, забувши про сечокам'яну хворобу.

Протипоказання до дистанційної літотрипсії

Стан порушення згортання крові, вагітність (на будь-якому терміні), гостре запальне захворювання (пневмонія, ГРВІ, пієлонефрит та інші), при прийомі препаратів розріджуючих кров (Зілт, Кардіомагніл, ТромбоАСС, Ксарелто, Прадакса, Варфарин, Плавикс, і їх аналоги) —  вони повинні бути скасовані мінімум за 3 дні до процедури.

Дотримання всіх правил, облік всіх показань і протипоказань у кожного конкретного пацієнта дозволяють уникнути всіх негативних наслідків і найбільш ефективно і швидко видалити камінь з сечовидільної системи.

Особливо важливо не затягувати з прийняттям рішення: чим швидше пацієнт звернеться в медичний центр 36,6 за якісною допомогою, тим більше шансів на швидке і ефективне одужання без побічних реакцій.  Дистанційна літотрипсія каменя в Запоріжжі проводиться на сучасному і сертифікованому обладнанні, за допомогою досвідчених лікарів з багаторічним стажем роботи.  Якщо у Вас залишилися питання, звертайтеся за консультацією по телефону медичного центру в Запоріжжі.

Наш апарат створений і сертифікований в 2020 році в Швейцарії

Чому нас вибирають

Досвід

Стаж роботи лікаря, який проводить обстеження - 27 років.

Обладнання

Сертифікований Швейцарський апарат від 2020 року.

Безболісно

Процес дроблення відбувається безболісно.

Без операції

Використовуючи наше сучасне обладнання необхідність в операції - відсутня!