Причини нудоти в гастроентерології

Лікування нудоти в гастроентерології Запоріжжя | МЦ «36.6»

Лікування нудоти в гастроентерології Запоріжжя

Нудота — один з неприємних симптомів, який часто означає одне: організм від чогось хоче позбутися.  Цей симптом можна віднести до проблем з різними органами, але сьогодні поговоримо про нудоту саме з точки зору гастроентерології.

Лікування нудоти Запоріжжя. Причини відносяться до захворювань шлунково-кишкового тракту, центральної нервової системи, інтоксикації і іншим.  Але прийнято вважати її одним з яскравих симптомом проблем з шлунково-кишковим трактом.  Знайти точну причину і призначити лікування зможе тільки гастроентеролог Запоріжжя.  Ми ж, у свою чергу, назвемо лише можливі захворювання і їх походження.

1. Запальні захворювання шлунка і кишечника

До них можна віднести гастрит, апендицит, ентеровірусну інфекцію, виразку.  Причинами можуть бути вживання шкідливої, неякісної їжі, попередньо необроблені продукти, надмірне вживання алкоголю і куріння.

2. Запалення підшлункової залози

Іншими словами — панкреатит.  Причина цього захворювання криється у вживанні жирних страв, алкоголю, наявність надмірної ваги або спадковість.  Також панкреатит може бути наслідком інфекційного захворювання, травм, отруєння.  Лікування нудоти в Запоріжжі в Медичному центрі «36,6».

3. Пухлина ШКТ

Саме цю причину можна розкрити вже під час повного обстеження у гастроентеролога Запоріжжя, якщо фахівець виявиться професіоналом і буде розкривати причину поетапно.

4. Непрохідність кишечника

Лікування нудоти в Запоріжжі. Причини нудоти можуть критися і в цьому ускладненні, яке може бути динамічним і механічним.  Динамічна непрохідність з’являється через травми, отруєння, тривалої відсутності фізичної активності, перитоніту або гіпокаліємії.  Причинами механічної непрохідності можуть бути пухлина, перекрут кишки, спайки, різкий перехід годування у немовлят.

Медичний центр Запоріжжя 36,6 пропонує вам консультацію і комплексне обстеження організму з виявленням точної причини нудоти.  Наші фахівці зроблять все можливе, щоб визначити причину і призначити точне лікування захворювання.  Не терпіть нудоту, звертайтеся до гастроентеролога вчасно!

Актуальна інформація про клініку
Записатися до лікаря